Reklama
Reklama

KIK - gazetki promocyjne Żarska Wieś(dolnośląskie pow. zgorzelecki)

Ocena sieci
O sieci KIK

Kik to niemiecka sieć sklepów dyskontowych, posiada około 3 tysięcy punktów handlowych w Europie. Kik oferuje swoim klientom artykuły tekstylne. Znajdziemy tam zarówno odzież damską, męską, dziecięcą jak i niemowlęcą. Oprócz ubrań w sklepach sieci znajdziemy również biżuterię, dodatki oraz zabawki. Głównym celem firmy jest oferowanie swoim klientom najlepszej jakości produktów po najbardziej korzystnych dla nich cenach. Nazwa sklepu to akronim od ,,Kunde ist König”, co z niemieckiego znaczy ,,Klient nasz pan”. O swoich promocjach firma informuje poprzez gazetki promocyjne wydawanej przeważnie raz w miesiącu. Stylizacja sklepu i rozmieszczenie towaru mają na celu ułatwienie znalezienia poszukiwanego produktu. Kolekcje ubrań są podzielone tematycznie i kolorystycznie, dzięki czemu łatwiej odnaleźć interesujący nas towar.

Najbliższe sklepy sieci KIK
Sklepy sieci KIK w innych miastach
Reklama
Opinie o sieci KIK
Avatar autora
  • ...
  • 14/04/2018
Lubiłam ten sklep do dnia dzisiejszego.W Gostyniu dzisiaj zrobiłam zakupy.oczywiscie sklep kik odwiedziliśmy jako pierwszy a w późniejszym czasie Lidl Biedronka itp itd.okolo godziny 17:00 wróciliśmy do domu i co się okazało jak się dorwalam do siatki że sklepu kik? Zapłaciłam za dwie koszulki dla dziecka a miałam jedną.no to nic innego nie zrobiłam jak wpakowałam się w samochód i do sklepu.pani kasjerka która nabijała mi zakupy powiedziała że nie ma problemu ze zaraz wycofają,no ale nagle przyszła druga i wielkie ale że zakupy były zrobione około godziny. 15:00.mowilam że może iść sprawdzić kamery że nie miałam dwóch bluzek dla dziecka .no ale nie i co najlepsze poczułam się jak ZLODZIEJ,ponieważ pani stwierdziła że skąd ma wiedzieć że ja w domu nie wyciągnęłam tej bluzki.mowilam jej że mogę pokazać paragony z innych sklepów będzie miała godziny na paragonach ale nie.wiec nic innego nie mogłam zrobić heh jak tylko powiedzieć dobra wypchajcie się się tymi 15 złotymi.
Avatar autora
  • ...
  • 18/09/2016
Ulubiony muj sklep 😀
Avatar autora
  • ...
  • 03/07/2016
Witam polecam wszystkim sklep w Galerii Echo w Kielcach,bardzo miła obsługa, służą radą.Byłam tam pierwszy raz i z czystym sumieniem mogę każdemu polecić ten sklep a i sama go odwiedzam i zawsze coś kupię,pozdrawiam .
Avatar autora
  • ...
  • 21/06/2016
KIK Legnica ul. IWASZKIEWICZA (Kaufland) Sprzedawca pod imieniem z tego co usłyszałem Pani Weronika odradza kupna rzeczy twierdząc że nie ładne i bezguście. Klientom odechciewa się kupna jakiejkolwiek rzeczy w tym sklepie.
Avatar autora
  • ...
  • 11/05/2016
Nigdy więcej. Kik w Oleśnicy dwie przymierzalnie, więc czeka się bardzo długo, a poźniej czekanie w kolejce, żeby móc zapłacić. Straciłam 40 min a miałam tylko wskoczyć po dres. Nigdy, nigdy więcej. Następnym razem wybiore się do tego chińskiego tam taka akcja trwałaby maksymalnie 10 min.
Reklama
Reklama